Strona główna
Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2022 w województwie kujawsko-pomorskim Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 17.10.2022 r.

baner_stp_2022.png     14 listopada 2022 roku rusza XV edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości – międzynarodowego projektu promującego świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie inicjatyw biznesowych. Impreza organizowana jest od 2008 roku w ponad 160 państwach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej i postaw proprzedsiębiorczych, budowania sieci kontaktów, rozwijania własnej działalności gospodarczej, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.


Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego także w tym roku została Koordynatorem Regionalnym Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w województwie kujawsko-pomorskim.

W związku z tym, pragniemy zaprosić Państwa do włączenia się we wspólną organizację ŚTP (14– 20 listopada 2022 r.) w naszym regionie, przygotowując wspólnie program warsztatów i spotkań.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości ma na celu dotarcie do jak największego grona odbiorców zainteresowanych tematem przedsiębiorczości. Partnerem ŚTP może zostać każdy, komu zależy na rozwoju społecznym i gospodarczym naszego kraju. Aby zostać partnerem tegorocznej edycji ŚTP wystarczy zorganizować przynajmniej jedno wydarzenie między 14 – 20 listopada 2022 roku.

Pragniemy zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu w charakterze Partnerów XV edycji ŚTP.

Na zgłoszenia wszystkich inicjatyw czekamy do 4.11 br. Proszę też o przesłanie propozycji organizowanych przez Państwa wydarzeń, podając datę i godzinę, temat, miejsce wydarzenia oraz Państwa logotyp na adres Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć  


Odsłon: 355
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 80
Wizyt dzisiaj: 27
Wszystkich wizyt: 1180753
Archiwum