Strona główna
Webinarium pt. Fundusze europejskie na szkolenia dla firm nadal dostępne Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Waldemar Marciniak   
Dodano: 06.10.2022 r.
logo_pife_2014_2020.jpg
    Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza do udziału w webinarium pt. „Fundusze europejskie na szkolenia dla firm nadal dostępne”. Na bezpłatne webinarium zapraszamy 12 października 2022 r. w godzinach od 10:00 do 11:30. Na spotkaniu przedstawimy aktualną ofertę szkoleń współfinansowanych z funduszy europejskich.

 
Skorzystać mogą pracownicy, menadżerowie oraz właściciele firm. Szkolenia, na które firma skieruje pracowników, będą wybierane indywidualnie z bardzo szerokiej oferty dostępnej w Bazie Usług Rozwojowych. Dofinansowanie na szkolenia może wynosić nawet 80% ich kosztów. Naszym gościem będzie przedstawicielka Kujawsko-Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego, która omówi zasady ubiegania się o środki w projekcie „Regionalny Fundusz Szkoleniowy” oraz przedstawiciel Włocławskiego Centrum Biznesu, który opowie o realizowanym projekcie „Profesjonalizacja usług Włocławskiego Inkubatora Innowacji i Przedsiębiorczości ”.
 
Pokażemy także inne możliwości wsparcia dla tych, dla których posiadanie odpowiednich kwalifikacji jest ważne.
 
Program dostępny jest tutaj
 
Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie na nasz adres e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć zgłoszenia wpisując w tytule WEB 12.10.2022 oraz w treści imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail. Każdy uzyska od nas zwrotne potwierdzenie. Dostęp do webinarium jest bardzo prosty. Wystarczy dysponować komputerem oraz dostępem do sieci i połączyć się z nami za pomocą przesłanego, najpóźniej w dniu spotkania, linku. Zapisać się można również telefonicznie 797 304 126.
 
Serdecznie zapraszamy!  

Odsłon: 278
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Advertisement
 
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement
 
 
 
 
Statystyki
Wizyt wczoraj: 80
Wizyt dzisiaj: 26
Wszystkich wizyt: 1180752
Archiwum