Poszukiwany kucharz Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 28.01.2014 r.
logo_lgd_zgl.jpg       Lokalna Grupa Rybacka Stowarzyszenie LGD Dorzecza Zgłowiączki pragnie poinformować, iż w najbliższych miesiącach planuje zorganizować pokazy kulinarne potraw rybnych na terenie 10 gmin Stowarzyszenia. W każdej z gmin odbędą się po trzy spotkania, a na każdym z nich zostaną przygotowane po trzy różne dania z ryb. Pierwsza tura pokazów odbędzie się na przełomie lutego i marca, a druga na przełomie października i listopada w godzinach popołudniowych.

Odsłon: 2467

Czytaj całość

 
Zapisy na szkolenia w ramach Programu Operacyjnego RYBY Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 20.01.2014 r.
       logo_po_ryby.gifW związku z ogłoszonymi naborami wniosków o dofinansowanie w ramach:
• Ochrona środowiska lub dziedzictwa przyrodniczego na obszarach zależnych od rybactwa w celu utrzymania jego atrakcyjności lub przywrócenia potencjału produkcyjnego sektora rybactwa, w przypadku jego zniszczenia w wyniku klęski żywiołowej- sektor publiczny
• Restrukturyzacja lub reorientacja działalności gospodarczej, lub dywersyfikacja zatrudnienia osób mających pracę związaną z sektorem rybactwa, w drodze tworzenia dodatkowych miejsc pracy poza tym sektorem - sektor społeczny i gospodarczy

Stowarzyszenie zaprasza do udziału w szkoleniu z pisania wniosków o dofinansowanie. Na szkolenie zapisać się można telefonicznie bądź osobiście w biurze Stowarzyszenia do dnia 30 stycznia br. Serdecznie zapraszamy.

Odsłon: 2074
 
Działalność Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki w Choceniu w ramach PROW Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 20.01.2014 r.
logo_lgd_zgl.jpg      W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko – Pomorskiego dnia 29.01.2009 r. został złożony wniosek o wybór Lokalnej Grupy Działania (LGD) do realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) oraz wniosek o przyznanie pomocy na rok 2009 w ramach działania 4.31 - Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania. Umowa o warunkach i sposobie realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju została podpisana 3.07.2009 roku, a środki finansowe przeznaczone na realizację LSR wyniosły 11 110 952 zł.

Odsłon: 2694

Czytaj całość

 
Działalność Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki w ramach środków z PO RYBY Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 20.01.2014 r.
logo_lgd_zgl.jpg     Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Dorzecza Zgłowiączki powstało w 2007 roku, na początku liczyło 21 członków, z biegiem lat dołączyli do jego grona nowi przedstawiciele, obecnie liczy 112 osób. Na mapie Województwa Kujawsko-Pomorskiego należy szukać nas na południowym- wschodzie, zajmujemy obszar 10 gmin Powiatu Włocławskiego. Są to gminy: Boniewo, Brześć Kujawski, Chodecz, Choceń, Fabianki, Izbica kujawska, Lubanie, Lubień Kujawski, Lubraniec, Włocławek.

Odsłon: 2557

Czytaj całość

 
Poezja twórców z terenu Stowarzyszenia LGD Dorzecza Zgłowiączki Utwórz PDF Drukuj
Redaktor: Administrator   
Dodano: 17.01.2014 r.
logo_lgd_zgl.jpg      Mamy wspaniałą informację dla wszystkich osób, które zajmują się pisaniem poezji. W najbliższym czasie planujemy wydać publikację wraz z wierszami twórców z terenu naszego Stowarzyszenia lub osób, piszących o naszym Stowarzyszeniu. Wszyscy chcący zaprezentować swoją twórczość na łamach naszej publikacji zachęcamy do przesyłania swoich dzieł na adres naszego Stowarzyszenia.

Odsłon: 2461

Czytaj całość

 
Menu witryny
Strona główna
O Gminie
Urząd Gminy
Rada Gminy
Zamówienia Publiczne
Sołectwa
Inwestycje i projekty
Fotogaleria
Mapa witryny
Informacje dla rolników
RODO - dane osobowe
Deklaracja dostępności
Policja
    logo_policja.gif

 

Promocja LGD
Nie dla czadu
Advertisement
Advertisement
Advertisement